Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Salutare tuturor , vreau in RAMPAGE !

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Salutare tuturor , vreau in RAMPAGE ! Empty Salutare tuturor , vreau in RAMPAGE ! Mier Iul 04, 2012 11:38 pm

R35PecT


Vizitator

Nume:R35PecT

Populatie:231

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:67/-40 SE

Cine poate recomanda pentru tine:oxii

De cat timp joci Travian:2 saptamani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:nu

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:

Cat de des intri pe Travian:zilnic

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am sitteri pentru ca stau majoritatea timpului

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:lucru in echipa , si distractie

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:sunt combinatia de player dintre defensiv si ofensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):am 21 ani , sunt din bucuresti

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel:nu

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:i-am farmat pe toti pana s-au lasat de joc

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Desigur

mDh

mDh
Admin

Acceptat.

https://rampage-s1.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum