Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vreau sa fiu recrutat!

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Vreau sa fiu recrutat! Empty Vreau sa fiu recrutat! Lun Iul 09, 2012 9:45 am

Bogdan0


Vizitator

Nume:r3d_bull1

Populatie:104

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:8|-99

Cine poate recomanda pentru tine:EU

De cat timp joci Travian:2 ani ( cu intreruperi)

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:Da, cu numele de Jelly in alianta SQUAD-S

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:Nu

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:----

Cat de des intri pe Travian:Foarte des

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):Nu am deocamdata.

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:Castigarea ascestuia.

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:Mixt

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):15 ani din mures imi place acest joc imi ocupa timpu.

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel:Azi am primit primul atac de pe server de la un jucator din Rampage, sper sa nu mai fiu atacat.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:nici o problema , posibile ferme

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:Da sunt de acord!

2Vreau sa fiu recrutat! Empty Re: Vreau sa fiu recrutat! Mar Iul 10, 2012 6:22 am

mDh

mDh
Admin

Din cate imi aduc aminte te stiu din SQUAD,dar nu-ti mai stiu stilul de joc si ce ai facut pe acolo.

Din partea mea e ok,dar,cand te-ai apucat de s1?

https://rampage-s1.forumotion.com

3Vreau sa fiu recrutat! Empty Re: Vreau sa fiu recrutat! Mar Iul 10, 2012 6:57 am

Bogdan0


Vizitator

de 1 saptamana maxim.....imi pare rau, nuti pot spune exact pentru ca fratemio o facut acest cont si cand am vazut ce dezastru este am decis sa ma ocup eu de el

4Vreau sa fiu recrutat! Empty Re: Vreau sa fiu recrutat! Mar Iul 10, 2012 7:17 am

mDh

mDh
Admin

Acceptat.

https://rampage-s1.forumotion.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum