Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Aplicatie Rampage/wing Rampage SE

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aplicatie Rampage/wing Rampage SE Empty Aplicatie Rampage/wing Rampage SE Vin Aug 03, 2012 3:43 am

vanadis


Vizitator


Nume: vanadis

Populatie: 260

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE 103|-45

Cine poate recomanda pentru tine: eu

De cat timp joci Travian: ultima oara am jucat in versiune normala acum 5 ani, dar de 2-3 sapt am inceput iar si se pare ca mă descurc si cu noua versiune

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: da, acum mult timp, nu mai tin minte detalii legate de username sau alianta

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: DW

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: obiective mici propuse, inactivitate si buline in rândul membrilor

Cat de des intri pe Travian: aproape mereu, am si bookmark pe telefon

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: sa câștig serverul impreuna cu confederatia din care fac parte, sau macar sa lupt pana la ultimul maciucar

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: ofensiv in limita armatei, defensiv in momentele de nevoie

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 22, bucuresti,

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel: au fost unu sau doua spionaje la care m-am aparat din partea unor jucatori mai dezvoltati: doom si insanedac

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Da

Mentionez ca maine seara voi fonda satul 2

2Aplicatie Rampage/wing Rampage SE Empty Re: Aplicatie Rampage/wing Rampage SE Joi Aug 16, 2012 10:14 am

mDh

mDh
Admin

Acceptat Rampage5.

https://rampage-s1.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum