Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Aplicatie pentru RAMPAGE2

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aplicatie pentru RAMPAGE2 Empty Aplicatie pentru RAMPAGE2 Joi Iul 19, 2012 9:23 am

mPz


Vizitator

Nume:mPz

Populatie:215

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:61/-33 SE

Cine poate recomanda pentru tine:---

De cat timp joci Travian: ani de zile, dar pe speed. Asta este primul meu server de regular speed

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: Speed 3 pe com, nume mPz, aliante PFF/VV.

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: Sparta C

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: M-au dat afara pentru ca am pierdut 2 settleri intr-o seara cand nu am putut fi on.

Cat de des intri pe Travian: 5-10 ori/zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am nevoie de sitteri, cand voi avea voi cere.

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: castigarea serverului

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: in functie de situatii ma pot plia pe majoritatea lor.

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 24 ani/ buzau/ diverse Smile

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel: Vipera mi-a recomandat acesta alianta

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: nu m-au interesat vecinii, sunt dac asa ca, in opinia mea, nu am cum sa ii amenint early game.

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Da

2Aplicatie pentru RAMPAGE2 Empty Re: Aplicatie pentru RAMPAGE2 Sam Iul 21, 2012 4:47 pm

mDh

mDh
Admin

Salut,

Dai mesaj la un lider din Rampage4 sa se uite pe contul tau.

https://rampage-s1.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum