Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

aplicatie Rampage

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1aplicatie Rampage Empty aplicatie Rampage Mar Iul 31, 2012 6:31 am

urs2


Vizitator

Nume:urs

Populatie:181

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:SE; 42/-109

Cine poate recomanda pentru tine: cei care au jucat pe s1 (in special cei dinSE, dar probabil ca si adversarii din celelale cadrane) in sezoanele 2009-2010;2010-2011

De cat timp joci Travian:3-4ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:s1 2009-2011 id:zamolxe2009-alianta saints, s3-2009-2010 acelasi id-columna, com4+com7 2011-2012 id zamolxe. Toate le-am jucat cap-coada, cea mai buna clasare in primii 50

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:NU

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:---

Cat de des intri pe Travian:zilnic

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: victoria grupului din care voi face parte,iar personal o clasare macar in primii 100

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:ofensiv, fara a neglija apararea

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):41,Iasi

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel:NU

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:N-am nici relatii, nici probleme

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:DA

2aplicatie Rampage Empty Re: aplicatie Rampage Joi Aug 16, 2012 10:15 am

mDh

mDh
Admin

Acceptat Rampage4.

https://rampage-s1.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum