Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

raluc- rampage, 4 sau .....

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1raluc- rampage, 4 sau ..... Empty raluc- rampage, 4 sau ..... Sam Aug 25, 2012 11:11 am

erete


Vizitator

Nume: raluc

Populatie: 345

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE 51-115

Cine poate recomanda pentru tine: doar eu/ +erete

De cat timp joci Travian: 1 - 2 luni

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: nu

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: AS Cafe

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: alianta s-a destramat

Cat de des intri pe Travian: zilnic

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): erete

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: sa il termin si sa am o pozitie cat mai buna in clasament

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: fiind incepator, joc defensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 31 ani, Oradea

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel: erete este sitter-ul meu

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: nu am nici probleme, nici conflicte

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: da

PS: Salut, sunt erete sitterul, raluc a incercat sa scrie, nu stiu daca a reusit , asa ca aplic eu pt ea
colaborez cu ea de la inceput si e ok

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum