Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Aplicatie alianta

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aplicatie alianta Empty Aplicatie alianta Sam Iul 14, 2012 3:06 am

Tunner11


Vizitator

Nume: Andrei aka Tunner aka Skyyltester Razz

Populatie: 491

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: [SW] -14 / -83

Cine poate recomanda pentru tine:

De cat timp joci Travian: De aproximativ 6 ani ... ( era versiunea 1 ... cu resursele alea hexagonale Very Happy nu existau eroi .... oaze ..... gold sau alte prostii )

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: pe unde am mai jucat am jucat de fun ... la modul Eu vs. toata lumea ... si nu apucam sa fac mai mult de 3-4 sate ca ma terminau baietii repede .... asta e unu din serverele care il iau in serios si o sa joc serios pana la capat

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: Rampage7

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: pana si fondatoul are bulina galbena si de vreo saptamana sunt singuru cu 2 sate ..... in atacurile aliantei ma vad numai pe mine ....

Cat de des intri pe Travian: ohoo .... joc si'n somn ... cu alarme puse in miezu noptii ...

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): Nu am nevoie de asa ceva momentan

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: hmm .... sa-l castigam ?

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: nu am un stil anume de joc ..... joc agresiv pe cat posibil .... fac maciucari cat cuprinde ... ii trimit la raid ... cu resursele fac maciucari .... si cu maciucarii fur alte resurse sa mai fac maciucari ... asta pana cand am 3 sate de farming bazate .... porma intervine alianta ... si continui pe atac sau incep sate defensive ... in functie de pozitia pe harta ... in functie de aliati....

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 22ani , Brasov , Student , ma joc World of warcraft de n-am aer si din cand in cand mai arunc si cate un ochi p travian


Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:
ma inteleg foarte bine cu ei ... pe o raza de 3 cadrane sunt toti ferme .... s-a facut desert pe langa mine

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: desigur , n-am nicio problema cu asta

2Aplicatie alianta Empty Re: Aplicatie alianta Sam Iul 14, 2012 3:10 am

mDh

mDh
Admin

Acceptat.

https://rampage-s1.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum