Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

 » Ambasada » Aplicatii » Aplicatie

Aplicatie

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Aplicatie  Empty Aplicatie Joi Iul 19, 2012 1:19 am

adibog


Vizitator

Nume:adibog

Populatie:210

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:85/-57 SE

Cine poate recomanda pentru tine:IonitzaM - cred/sper

De cat timp joci Travian:din 2010

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:am tinut WW-ul pe s3, am iesit pe locul 2 cu alianta Nordic, si dupa aceea pauza

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:Anonym

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: alianta se va desfiinta, iar in zona mea sunt destul de multi jucatori Rampage si mai stiu ca trebuia sa devenim un wing la voi

Cat de des intri pe Travian:zilnic

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am sitteri

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: mi-ar place sa mai tin inca odata WW-ul.

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:ofensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):am 24 ani , sunt din Fagaras,ma numesc Adi

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel:am avut mici divergente cu vasylashe si paca7osu, dar s-au rezolvat pe cale amiabila, au incercat sa ma farmeze

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:momentan nu am avut probleme

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Nu ma deranjeaza

2Aplicatie  Empty Re: Aplicatie Vin Aug 03, 2012 9:20 am

mDh

mDh
Admin

Acceptat Rampage5.

Vei primi invitatie.

https://rampage-s1.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

 » Ambasada » Aplicatii » Aplicatie

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum