Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

aplicatie pentru alianta

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1aplicatie pentru alianta Empty aplicatie pentru alianta Mar Aug 21, 2012 2:46 am

Cedy15


Vizitator

Nume: Cedy15

Populatie:407

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:SE 19|-110

Cine poate recomanda pentru tine:

De cat timp joci Travian: 2 luni

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:Am jucat mai demult sh numai stiu

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: RAMPAGE2

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:-

Cat de des intri pe Travian: zilnic

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):Chelu1

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:Momentan nu am

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:Sunt Roman... Inainte sa atac folosesc spionii

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):15 ani , Mizil, jud.Prahova , imi place sa joc fotbal

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din Rampage*? Cu cine si ce fel:NU

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:Nu am nici un conflict cu vecinii mei

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii Rampage* pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:Da

2aplicatie pentru alianta Empty alianta Mar Aug 21, 2012 8:22 am

Cedy15


Vizitator


Se pare ca am fost acceptat in alianta RAMPAGE2. nu luati in considerare acest topic

3aplicatie pentru alianta Empty Re: aplicatie pentru alianta Mier Aug 22, 2012 3:00 am

mDh

mDh
Admin

Topic closed.

https://rampage-s1.forumotion.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum